KOLEDAR TEKMOVANJ AZS 2019

 

Podrobnosti v zvezi s tekmovanji lahko najdete na povezavi http://slovenska-atletika.si/tekmovanja-in-rezultati-2/

 

JANUAR, 2019

01JAN                     HVEZDY V NEHVIZDECH             

Nehvizdy (CZE)

 

 05JAN                    STLV INDOOR ONE

BSFZ Schielleiten, Schielleiten (AUT)

 

05JAN                     APERTURA INDOOR 2019

Palaindoor Padova, Via Nereo Rocco, Padova (ITA)

 

11-12JAN               GRADUATE CLASSIC

Bob Devaney Sports Center, Lincoln (USA)

 

11JAN                     TED NELSON INVITATIONAL

Gilliam Indoor Track Stadium, 171 Wellborn Rd, College Station (USA)

 

12JAN                     UW INDOOR PREVIEW

Dempsey Indoor, Walla Walla Rd NE, Seattle (USA)

 

 12JAN                    VIENNA INDOOR MEETING

Ferry Dusika Hallenstadion, Engerthstraße 267-269, Dunaj (AUT)

 

 12JAN                    MITING V DVORANI

Atletska dvorana Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica

 

12JAN                     MEDNARODNI MITING V DVORANI

Atletska dvorana Park Šiška, Milčinskega ulica 2, 1107 Ljubljana

 

12JAN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2008

Atletska dvorana Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica

 

12JAN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2009

Atletska dvorana Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica

 

12JAN                     NITTANY LION CHALLENGE

Ashenfelter Indoor Track, Multi-Sport Indoor Facility, University Dr, PA 16801, State College (USA)

 

13JAN                     OFFENE ST-MS MASTERS

BSFZ Schielleiten, Schielleiten (AUT)

 

13JAN                     MEETING REGIONALE INDOOR DI APERTURA

Palaindoor Ovidio Bernes, Udine (ITA)

 

18-19JAN               KEYDET INVITATIONAL

VMI Corps Physical Training Facility, Lexington (USA)

 

18JAN                     RED RAIDER INVITATIONAL

Sports Performance Center, 7 Akron Ave, Lubbock (USA)

 

18-19JAN               GAMECOCK INAUGURAL

Carolina Indoor Track & Field Complex, Columbia (USA)

 

18-19JAN               SAMFORD INVITE

Birmingham CrossPlex, 2331 Bessemer Rd, Birmingham (USA)

               

19JAN                     MEDNARODNI MITING V DVORANI

Dvorana AD Kladivar Celje, Stritarjeva ulica 24, 3000 Celje

 

19JAN                     2. BRANETOV SPRINT KROS

Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec

 

19JAN                     1. SREDOZEMSKO PRVENSTVO V DVORANI ZA MLAJŠE ČLANE IN ČLANICE

Stadium Miramas Métropole, Rond-Point du Portugal, Miramas (FRA)

 

19JAN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2006

Dvorana AD Kladivar Celje, Stritarjeva ulica 24, 3000 Celje¸

 

19JAN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2007

Dvorana AD Kladivar Celje, Stritarjeva ulica 24, 3000 Celje

 

19JAN                     SIMMONS-HARVEY BIG TEN INVITATIONAL

U-M Indoor Track Building, 2540 S State St, Ann Arbor (USA)

 

19JAN                     ERIMA INDOOR MEETING

Ferry Dusika Hallenstadion, Engerthstraße 267-269, Dunaj (AUT)

 

19-20JAN               CAMPIONATI REGIONALI INDOOR ALLIEVI/JUNIOR

Palaindoor Ovidio Bernes, Udine (ITA)

 

20JAN                     42. CROSS INTERNAZIONALE DELLA VALLAGARINA

Giardini, Villa Lagarina (ITA)

 

24-26JAN               DR. SANDER COLUMBIA CHALLENGE

New Balance Armory Track and Field Center, 216 Fort Washington Ave, New York (USA)

 

25-26JAN               HOUSTON INVITATIONAL

Yeoman Fieldhouse, 3728 Francis St, Houston (USA)

 

25JAN                     PRAIRIE WOLF INDOOR INVITATIONAL

Bob Devaney Sports Center, Lincoln (USA)

 

25-26JAN               UW INVITATIONAL

Dempsey Indoor, Walla Walla Rd NE, Seattle (USA)

 

25-26JAN               TEXAS TECH CLASSIC

Sports Performance Center, 7 Akron Ave, Lubbock (USA)

 

26JAN                     MITING V DVORANI

Olimpijski vadbeni center, Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto

 

26JAN                     MARK COLLIGAN MEMORIAL

Bob Devaney Sports Center, Lincoln (USA)

 

26JAN                     MORAVIAN COLLEGE INDOOR INVITATIONAL

Philip Rauch Fieldhouse, 123 Goodman Drive, Bethlehem (USA)

 

26JAN                     OLYMPIJSKE NADEJE / OLYMPIC HOPES

ELÁN Stadium, Bajkalská ulica 7, Bratislava (SVK)

 

26JAN                     INDOOR TRACK & FIELD VIENNA

Ferry Dusika Hallenstadion, Engerthstraße 267-269, Dunaj (AUT)

 

26JAN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16

Olimpijski vadbeni center, Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto

 

26-27JAN               CAMPIONATI REGIONALI ASSOLUTI E PROMESSE INDOOR

Palaindoor Ovidio Bernes, Udine (ITA)

 

26JAN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI V TEKMOVALNI HOJI

Olimpijski vadbeni center, Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto

 

27JAN                     18. ELAN INDOOR MEETING

ELÁN Stadium, Bajkalská ulica 7, Bratislava (SVK)

 

27JAN                     MEDNARODNI MITING V DVORANI

Dvorana AD Kladivar Celje, Stritarjeva ulica 24, 3000 Celje

 

31JAN02FEB                  CAROLINA CHALLENGE

Carolina Indoor Track & Field Complex, Columbia (USA)

 

31JAN01FEB                  LSU BAYOU

Carl Maddox Fieldhouse, Nicholson Dr, Baton Rouge (USA)

 

 

FEBRUAR, 2019

31JAN02FEB                  CAROLINA CHALLENGE

Carolina Indoor Track & Field Complex, Columbia (USA)

 

31JAN01FEB                  LSU BAYOU BENGAL

Carl Maddox Fieldhouse, Nicholson Dr, Baton Rouge (USA)

 

01-02FEB               44. FRANK SEVIGNE HUSKER INVITATIONAL                   

Bob Devaney Sports Center, Lincoln (USA)

 

01FEB                     MEETING ELITE EN SALLE DE L’EURE

Stade couvert Jesse Owens, Chaussee de Ritterhude, Val de Reuil (FRA)

 

02FEB                     LIBERTY FLAMES INVITATIONAL

Liberty Indoor Track Complex, Lynchburg (USA)

 

02FEB                     MITING V DVORANI

Olimpijski vadbeni center, Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto

 

02FEB                     STLV INDOOR TROPHY U12 UND U14

BSFZ Schielleiten, Schielleiten (AUT)

 

02-03FEB               PRVENSTVO SRBIJE U DVORANI ZA SENIORE I SENIORKE

Atletska dvorana na Vojnoj akademiji, Bulevar Oslobođenja bb, Beograd (SRB)

 

02FEB                     ASVÖ VIENNA INDOOR GALA

Ferry Dusika Hallenstadion, Engerthstraße 267-269, Dunaj (AUT)

 

02FEB                     PRVENSTVO HRVATSKE U DVORANI ZA SENIORE I SENIORKE

Zagrebački velesajam, paviljon 1, Avenija Dubrovnik 15, Zagreb (CRO)

 

02FEB                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Olimpijski vadbeni center, Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto

 

02-03FEB               MEETING REGIONALE INDOOR GIOVANILE

Palaindoor Ovidio Bernes, Udine (ITA)

 

02FEB                     MEETING ELITE EN SALLE DE MONDEVILLE

Halle Michel d’Ornano, Rue Maurice Legal, Mondeville (FRA)

 

06FEB                     ORLEN COPERNICUS CUP

Arena Torun, Generała Józefa Bema 73-89, Toruń (POL)

 

06FEB                     MITING INTERNACIONAL DE CATALUNYA EN PISTA CUBIERTA

Pista Coberta de Catalunya, Camí de Can Quadres 190, Sabadell (ESP)

 

08FEB                     HOWIE RYAN INVITATIONAL

Yeoman Fieldhouse, 3728 Francis St, Houston (USA)

 

08-09FEB               IOWA STATE CLASSIC

Lied Recreation Athletic Center, Ames (USA)

 

08-09FEB               DON KIRBY ELITE INDOOR INVITATIONAL

Albuquerque Convention Center, 401 2nd St NW, Albuquerque (USA)

 

08FEB                     MEETING VILLA DE MADRID

Polideportivo Gallur, Calle de Gallur 2, Madrid (ESP)

 

09FEB                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA ČLANE IN ČLANICE

Olimpijski vadbeni center, Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto

 

09FEB                     IFAM INDOOR

Sports Arena Gent, Zuiderlaan 14, Gent (BEL)

 

09FEB                     GUGL MEETING INDOOR

Tips Arena Linz

 

10FEB                     52. MEĐUNARODNI BELI KROS

Sportski centar Košutnjak, Kneza Višeslava 72, Beograd (SRB)

 

10FEB                     3. BALKANSKO PRVENSTVO V DVORANI ZA MLADINCE IN MLADINKE

Ataköy Athletics Arena, Sinan Erdem Spor Salonu Yanı, Rıfat Ilgaz Blv. 4. Kısım, Ataköy 34147, Istanbul (TUR)

 

12FEB                     CZECH INDOOR GALA

Atletická hala, Ruská 3077/135, Ostrava (CZE)

 

13FEB                     AIT INTERNATIONAL GRAND PRIX

Arena Athlone, Athlone (IRL)

 

15FEB                     NEBRASKA TUNE-UP

Bob Devaney Sports Center, Lincoln (USA)

 

16FEB                     INTERNATIONALER WIENER POKAL IM HALLENGEHEN

Ferry Dusika Hallenstadion, Engerthstraße 267-269, Dunaj (AUT)

 

16-20FEB               DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE ZA MLAĐE JUNIORE / JUNIORKE I MITING

Zagrebački velesajam, paviljon 1, Avenija Dubrovnik 15, Zagreb (CRO)

 

16FEB                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Olimpijski vadbeni center, Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto

 

16FEB                     MULLER INDOOR GRAND PRIX

Arena Birmingham, King Edwards Rd, Birmingham (GBR)

 

16FEB                     24. BALKANSKO PRVENSTVO V DVORANI ZA ČLANE IN ČLANICE

Ataköy Athletics Arena, Sinan Erdem Spor Salonu Yanı, Rıfat Ilgaz Blv. 4. Kısım, Ataköy 34147, Istanbul (TUR)

 

16-17FEB               CAMPIONATO REGIONALE INDOOR CADETTI/E

Palaindoor Ovidio Bernes, Udine (ITA)

17FEB                     ISTANBUL INDOOR CUP

Ataköy Athletics Arena, Sinan Erdem Spor Salonu Yanı, Rıfat Ilgaz Blv. 4. Kısım, Ataköy 34147, Istanbul (TUR)

 

20FEB                     4. SERBIAN OPEN INDOOR MEETING

Atletska dvorana na Vojnoj akademiji, Bulevar Oslobođenja bb, Beograd (SRB)

 

20FEB                     OTVORENO PRVENSTVO ZAGREBA U DVORANI

Zagrebački velesajam, paviljon 1, Avenija Dubrovnik 15, Zagreb (CRO)

 

20FEB                     14. PSD-BANK MEETING

Arena Sportpark, Am Staad 11, Düsseldorf (GER)

 

21-23FEB               MOUNTAIN WEST INDOOR TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS

Albuquerque Convention Center, 401 2nd St NW, Albuquerque (USA)

 

22-23FEB               AMERICAN ATHLETIC CONFERENCE INDOOR T&F CHAMPIONSHIPS

Birmingham CrossPlex, 2331 Bessemer Rd, Birmingham (USA)

 

22-23FEB               ASUN INDOOR CHAMPIONSHIP

Liberty Indoor Track Complex, Lynchburg (USA)

 

22-23FEB               BIG TEN INDOOR CHAMPIONSHIPS

Michigan Indoor Track Building, Ann Arbor (USA)

 

22-23FEB               MPSF INDOOR TRACK & FIELD CHAMPIONSHIPS

Dempsey Indoor, Walla Walla Rd NE, Seattle (USA)

 

23FEB                     CAMPIONATI ITALIANI INDIVIDUALI INDOOR MASTER

Palaindoor di Ancona, Via della Montagnola, Ancona (ITA)

 

23-24FEB               DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE U VIŠEBOJIMA

Zagrebački velesajam, paviljon 1, Avenija Dubrovnik 15, Zagreb (CRO)

 

23FEB                     PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA VETERANE

Olimpijski vadbeni center, Zaloška cesta 20, 8000 Novo mesto

 

24FEB                     ZIMSKO PRVENSTVO SLOVENIJE V METIH ZA ČLANSKI IN MLAJŠI MLADINSKI KATEGORIJI

Mestni stadion Ptuj, Čučkova ulica 7, 2250 Ptuj

 

24FEB                     MITING V SUVANJU KROGLE

Mestni stadion Ptuj, Čučkova ulica 7, 2250 Ptuj

 

 

MAREC, 2019

01-03MAR              35. EVROPSKO PRVENSTVO V DVORANI

Emirates Arena, 1000 London Rd, Glasgow (GBR)

 

02MAR                    CAL OPENER

Edwards Stadium, 2223 Fulton St, Berkeley (USA)

 

02-03MAR              BALKANSKO PRVENSTVO V DVORANI ZA VETERANE

Ataköy Athletics Arena, Sinan Erdem Spor Salonu Yanı, Rıfat Ilgaz Blv. 4. Kısım, Ataköy 34147, Istanbul (TUR)

 

02-03MAR              PRVENSTVO SLOVENIJE V MNOGOBOJIH V DVORANI

 

03MAR                    ZIMSKO BACAČKO PRVENSTVO HRVATSKE

Split (CRO)

 

09-10MAR              19. EVROPSKI POKAL V METIH

Šamorin (SVK)

 

09MAR                    PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14

Atletska dvorana Park Šiška, Milčinskega ulica 2, 1107 Ljubljana

 

09MAR                    12. OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U DVORANI ZA VETERANE

Zagrebački velesajam, paviljon 1, Avenija Dubrovnik 15, Zagreb (CRO)

 

14-17MAR              1. SVETOVNO PRVENSTVO GLUHIH V DVORANI

Lasnamäe Athletics Hall, Punane 45, Tallinn (EST)

 

15-16MAR              HORNET INVITATIONAL

Hornet Stadium, 6000 J St. Sacramento (USA)

 

15-16MAR              LOUISIANA CLASSICS

Ragin’ Cajuns Soccer/Track Facility, 111 Reinhardt Drive, Lafayette (USA)

 

16MAR                    ZIMSKO PRVENSTVO SLOVENIJE V METIH ZA STAREJŠE MLADINSKI IN PIONIRSKI KATEGORIJI

Športni park Domžale, Kopališka cesta 4, 1230 Domžale

 

16MAR                    PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12

Atletska dvorana Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica

 

16MAR                    MITING V SUVANJU KROGLE

Športni park Domžale, Kopališka cesta 4, 1230 Domžale

 

17MAR                    LUGANO TROPHY – 16. MEMORIAL MARIO ALBISETTI

Lugano (SUI)

 

21-23MAR              37. ANNUAL VICTOR LOPEZ CLASSIC

Wendel D. Ley Track, Wendel D. Ley Track, Houston (USA)

 

23MAR                    38. DUDINSKA PJATDESIATKA

Dudince, City Department, Okružná 212, Dudince (SVK)

 

23MAR                    PENN CHALLENGE

Franklin Field, 235 S 33rd St, Philadelphia (USA)

 

23MAR                    PRVENSTVO SLOVENIJE V KROSU

Mestni stadion, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

24-30MAR              8. SVETOVNO PRVENSTVO V DVORANI ZA VETERANE

Torun (POL)

 

28-30MAR              TEXAS STATE BOBCAT INVITATIONAL

Bobcat Track & Field Stadium, 1100 Aquarena Springs Dr, San Marcos (USA)

 

30MAR                    POKAL SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH (MLAJŠE KATEGORIJE)

Stahovica – Sveti Primož

 

31MAR                    18. ORMOŠKI POLMARATON

Mestna graba, Skolibrova ulica 17, 2270 Ormož

 

 

APRIL, 2019

06APR                    HOUSTON ALUMNI INVITATIONAL

Tom Tellez Track at Carl Lewis International Complex, 3706 Francis St, Houston (USA)

 

06APR                    20. NOVOMEŠKI TEK

Glavni trg, Glavni trg 10, 8000 Novo mesto

 

06APR                    TROFEO “UNICUSANO” CINQUE CERCHI

Campo Pino Grezar, Via dei Macelli 1, Trieste (ITA)

 

07APR                    17. BISTRIŠKI TEK

Športni park Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica

 

07APR                    1. KOLO HALS-A

Stadion Sloboda Varaždin, Ulica Ognjena Price 34, Varaždin (CRO)

 

07APR                    PRVENSTVO SRBIJE U HODANJU NA PUTU

Boljevci (SRB)

 

07APR                    PRVENSTVO SLOVENIJE V CESTNEM TEKU NA 10 KM ZA VETERANE

Športni park Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica

 

13APR                    OTVORITVENI MITING “BLED 2019″

Športni Park Bled, Rečiška cesta 2, 4260 Bled

 

13APR                    MITING

Mestni stadion “Ob jezeru”, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

13APR                    ZIMSKO PRVENSTVO SLOVENIJE V DOLGIH METIH ZA VETERANE

Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec

 

13APR                    PRVENSTVO SLOVENIJE V TEKMOVALNI HOJI

Mestni stadion “Ob jezeru”, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

13APR                    PRVENSTVO SLOVENIJE V DOLGIH TEKIH

Mestni stadion “Ob jezeru”, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

13APR                    1. PROVA ATLETICA GIOVANI

Campo Comunale di Atletica Leggera “La favorita”, Via degli Abeti, Spilimbergo (ITA)

 

13APR                    GRENADA INVITATIONAL

Kirani James Athletics Stadium, Saint George (GRN)

 

14APR                    PRVENSTVO SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH ZA ŠTAFETE

Gasilski dom Socka, Socka 64, 3203 Nova Cerkev

 

18APR                    PRVENSTVO SLOVENIJE V KROSU ZA OSNOVNE IN SREDNJE ŠOLE – ŠOLSKI EKIPNI KROS

Velenje

 

20APR                    16. ATLETSKI MITING “ŠENTJUR 2019″

Športni Park Šentjur, Cesta Miloša Zidanška 28, 3230 Šentjur

 

20APR                    18. TEK SOTOČJA

Sotočje Tolminke in Soče, 5220 Tolmin

 

20APR                    BALKANSKO PRVENSTVO V HOJI

Alexandroupolis (GRE)

 

 

MAJ, 2019

04MAY                    DINAMO-ZRINJEVAC 2019

Športski park Mladost, Jarunska ulica 5, Zagreb (CRO)

 

11MAY                    ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Mestni stadion, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

11MAY                    POKAL SLOVENIJE V TEKMOVALNI HOJI           

Mestni stadion, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

12MAY                    MEDNARODNI MITING “RADOVLJICA 2019″ IN MEMORIAL MARJANE LUŽAR KOBELENSKI V TEKU NA 400 M OVIRE

Atletski stadion pri OŠ A. T. Linhart, Kranjska cesta 27, 4240 Radovljica

 

12MAY                    3. COFFEEBRANDS PATRAS RACE WALKING FESTIVAL

Patras (GRE)

 

15MAY                    POSAMIČNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA SREDNJE ŠOLE

Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor

 

18MAY                    PRVENSTVO SLOVENIJE V POLMARATONU & 39. MARATON TREH SRC

Radenci, Zdraviliško naselje 6, 9252 Radenci

 

18MAY                    PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12

Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor

 

18MAY                    POKAL SLOVENIJE V TEKMOVALNI HOJI

Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana

 

18MAY                    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana

 

19MAY                    PRVENSTVO SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14

Mestni stadion, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

19MAY                    19. TEK IN POHOD NA TMINSKI GRAD

Pri Kančanu, Na Petelincu 4, 5220 Tolmin

 

25MAY                    PRVENSTVO SLOVENIJE V PETEROBOJU IN V METALSKEM PETEROBOJU ZA VETERANE

Mestni stadion Ptuj, Čučkova ulica 7, 2250 Ptuj

 

25-26MAY               PRVENSTVO SLOVENIJE V MNOGOBOJIH

 

25-26MAY               EVROPSKI KLUBSKI POKAL – SKUPINA B

Tampere (FIN)

 

25MAY                    19. MEDNARODNI ATLETSKI MITING SLOVENSKA BISTRICA 2019 IN STEPIŠNIKOV MEMORIAL V METU KLADIVA

Športni park Slovenska Bistrica, Partizanska ulica 35, 2310 Slovenska Bistrica

 

25MAY                    11. ALEŠEV MEMORIAL

Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec

 

25MAY                    2. NOČNA 10KA NA STEZI

Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec

 

26MAY                    37. BRIXIA MITING

Raiffeisen Arena, Via Laghetto 21, Bressanone (ITA)

 

 

JUNIJ, 2019

01JUN                     25. MEDNARODNI ATLETSKI MITING MLADIH “KRANJ 2019″ – MEMORIAL VUČKO

Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, Kranj

 

02JUN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH (GOR)

Športna dvorana Železniki, Otoki 9a, 4228 Železniki

 

02JUN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH ZA VETERANE (GOR)

Športna dvorana Železniki, Otoki 9a, 4228 Železniki

 

05JUN                     POSAMIČNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA OSNOVNE ŠOLE

Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 15, 3310 Žalec

 

05JUN                     14. MEMORIAL MATICA ŠUŠTERŠIČA IN PATRIKA CVETANA

Park Šiška, Milčinskega ulica 2, Ljubljana

 

08JUN                     EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16)

Športni park Domžale, Kopališka cesta 4, 1230 Domžale

 

08JUN                     POKAL SLOVENIJE V TEKMOVALNI HOJI

Športni park Domžale, Kopališka cesta 4, 1230 Domžale

 

12JUN                     MEDNARODNI ATLETSKI MITING IN 6. MEMORIAL IZTOKA CIGLARIČA V TEKU NA 1500 M

Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor

 

15JUN                     PRVENSTVO SLOVENIJE V GORSKEM MARATONU

Podbrdo v Baški grapi, Podbrdo 73 A, Podbrdo

 

15-16JUN               EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12 IN U14

Atletski stadion pri OŠ A. T. Linhart, Kranjska cesta 27, 4240 Radovljica

 

15-16JUN               ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE

Stadion Kladivar, Stritarjeva ulica 24, 3000 Celje

 

22-23JUN               PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Stadion Portoval Novo mesto, Topliška cesta 4, 8000 Novo mesto

 

22JUN                     BALKANSKO PRVENSTVO NA 10 KM

Brčko (BIH)

 

23-28JUN               2. EVROPSKE IGRE

Stadion Dinamo, vulica Kirava 8, Minsk (BLR)

 

29-30JUN               PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE ČLANE IN ČLANICE

Športni park Nova Gorica, Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica

 

29-30JUN               PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Športni park Nova Gorica, Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica

 

29-30JUN               PRVENSTVO SLOVENIJE ZA VETERANE

Športni park Domžale, Kopališka cesta 4, 1230 Domžale

 

 

JULIJ, 2019

02-03JUL                49. BALKANSKO PRVENSTVO ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Cluj Napolca (ROU)

 

06JUL                     ČETVEROBOJ REPREZENTANC STAREJŠIH MLADINCEV IN MLADINK (CZE-HUN-SLO-SVK)

Madžarska (HUN)

 

06-07JUL                EVROPSKO EKIPNO PRVENSTVO V MNOGOBOJIH

Ribeira Brava (POR)

 

06JUL                     23. EVROPSKI POKAL NA 10.000 M

Parliament Hill Track, Parliament Hill, Highgate Road, NW5 1QR, London (GBR)

 

07JUL                     18. EVROPSKO PRVENSTVO V GORSKIH TEKIH (GOR)

Zermatt (SUI)

 

08-13JUL                30. POLETNA UNIVERZIADA

San Paolo Stadium, Piazza Giorgio Ascarelli, Neapelj (ITA)

 

10-13JUL                53. MEDNARODNE IGRE ŠOLARJEV

Neftyanik Stadium, Ulitsa Komarova 9, Ufa (RUS)

 

11-14JUL                12. EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLAJŠE ČLANE IN ČLANICE

Gavlehov Stadium Park, Gävle (SWE)

 

13JUL                     ČETVEROBOJ REPREZENTANC MLAJŠIH MLADINCEV IN MLADINK (CZE-HUN-SLO-SVK)

Slovaška (SVK)

 

13JUL                     BALKANSKO PRVENSTVO ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Kraljevo (SRB)

 

18-21JUL                25. EVROPSKO PRVENSTVO ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Ryavallen Athletics Stadium, 506 30 Boras (SWE)

 

20JUL                     8. ŠESTEROBOJ VETERANSKIH REPREZENTANC AUT-CRO-CZE-HUN-SLO-SUI

Zalaegerszeg (HUN)

 

21-27JUL                15. OLIMPIJSKI FESTIVAL EVROPSKE MLADINE

Baku (AZE)

 

24JUL                     30. MEDNARODNI MITING “NOVO MESTO 2019″

Stadion Portoval Novo mesto, Topliška cesta 4, 8000 Novo mesto

 

26JUL04AUG                 EVROPSKE IGRE ZA VETERANE

Torino (ITA)

 

27-28JUL                BALKANSKO PRVENSTVO V ŠTAFETNIH TEKIH

Erzurum (TUR)

 

27-28JUL                PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE (COPY)

Štadion Kladivar, Stritarjeva 24, 3000 Celje

 

28JUL                     POKAL SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH

Piknik center pri Jurju, Kamniška Bistrica

 

 

AVGUST, 2019

26JUL04AUG                 EVROPSKE IGRE ZA VETERANE

Torino (ITA)

 

10-11AUG              8. EVROPSKO EKIPNO PRVENSTVO – 2. LIGA

Stadion Sloboda Varaždin, Ulica Ognjena Price 34, Varaždin (CRO)

 

21AUG                    19. ATLETSKI MITING “JERNEJEVO 2019″ IN MEMORIAL POLDETA BUČARJA

Atletski stadion pri OŠ Šentjernej, Prvomajska cesta 9, 8310 Šentjernej

 

31AUG                    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Mestni stadion Ptuj, Čučkova ulica 7, 2250 Ptuj

 

31AUG                    POKAL SLOVENIJE V TEKMOVALNI HOJI

Mestni stadion Ptuj, Čučkova ulica 7, 2250 Ptuj

 

 

SEPTEMBER, 2019

02-03SEp               72. BALKANSKO PRVENSTVO ZA ČLANE IN ČLANICE

Pravets (BUL)

 

05-15SEP               EVROPSKO PRVENSTVO ZA VETERANE

Benetke (ITA)

 

07SEP                     POKAL SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH (OTROŠKE KATEGORIJE)

Bukovca

 

07SEP                     POKAL SLOVENIJE V TEKMOVALNI HOJI

Športni center Vinko Cajnko, Kopališka ulica 27, 2380 Slovenj Gradec

 

07-08SEP               ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE

Športni center Vinko Cajnko, Kopališka ulica 27, 2380 Slovenj Gradec

 

14SEP                     4. BOVEC MARATON

Bovec, Glavni trg, 5230 Bovec

 

14-15SEP               EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE

Mestni stadion, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

14-15SEP               PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16)

Stadion v športnem parku Ravne, Na gradu 6, 2390 Ravne na Koroškem

 

15SEP                     PRVENSTVO SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH (GOR/DOL)             

Kotredež

 

19-22SEP               29. BALKANSKO PRVENSTVO ZA VETERANE

Bukarešta (ROU)

 

21SEP                     PRVENSTVO SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH ZA OSNOVNE IN SREDNJE ŠOLE

Stari grad Smlednik

 

21SEP                     MITING “ZVEZDE PRIHODNOSTI – BLED 2019″

Športni Park Bled, Rečiška cesta 2, 4260 Bled

 

21SEP                     EVROPSKI KLUBSKI POKAL ZA MLADINCE IN MLADINKE – SKUPINA B

Estádio Dr. Magalhães Pessoa, Arrabalde d’Aquém, 2400-137 Leiria (POR)

 

27SEP06OCT                  17. SVETOVNO PRVENSTVO NA PROSTEM

Hamad Bin Suhaim Stadium, Al-Markhiya Street, Al-Khuwair, Doha (QAT)

 

28SEP                     PETEROBOJ REPREZENTANC PIONIRJEV IN PIONIRK (CRO-CZE-HUN-SLO-SVK)

Mestni stadion Ptuj, Čučkova ulica 7, 2250 Ptuj

 

28-29SEP               PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12 IN U14

Atletski stadion Bonifika, Cesta Zore – Perello Godina 3, Koper

 

29SEP                     PRVENSTVO SLOVENIJE V POLMARATONU ZA VETERANE

Mestni trg, 3210 Slovenske Konjice

 

29SEP                     PRVENSTVO SLOVENIJE V CESTNEM TEKU NA 10 KM / 7. KONJIŠKI MARATON

Mestni trg, 3210 Slovenske Konjice

 

 

OKTOBER, 2019

27SEP06OCT                  17. SVETOVNO PRVENSTVO NA PROSTEM

Hamad Bin Suhaim Stadium, Al-Markhiya Street, Al-Khuwair, Doha (QAT)

 

05OCT06                ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH

Športni park Nova Gorica, Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica

 

09OCT                    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA SREDNJE ŠOLE

Atletski stadion Poljane, Engelsova ulica 6, 2000 Maribor

 

10OCT                    EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA OSNOVNE ŠOLE

Mestni stadion, Cesta na jezero 7, p.p 3, 3320 Velenje

 

12OCT                    POKAL SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH (NAVKREBER)

Tacen

 

12OCT                    53. KROS OBČINSKIH REPREZENTANC

Stadion v športnem parku Ravne, Na gradu 6, 2390 Ravne na Koroškem

 

26OCT                    PRVENSTVO SLOVENIJE V ULIČNEM TEKU ZA OSNOVNE IN SREDNJE ŠOLE

Središče mesta Ljubljane, Ljubljana

 

27OCT                    PRVENSTVO SLOVENIJE V MARATONU / 24. LJUBLJANSKI MARATON

Središče mesta Ljubljane, Ljubljana

 

 

NOVEMBER, 2019

03NOV                    BALKANSKO PRVENSTVO V MARATONU

Beograd (SRB)

 

09NOV                    BALKANSKO PRVENSTVO V KROSU

Berane (MNE)

 

15NOV                    35. SVETOVNO PRVENSTVO V GORSKIH TEKIH (GOR / DOL)

Villa de Angostura (ARG)

 

16NOV                    16. SVETOVNO PRVENSTVO V GORSKEM MARATONU

Villa de Angostura (ARG)

 

 

DECEMBER, 2019

08DEC                    26. SPAR EVROPSKO PRVENSTVO V KROSU

Lizbona (POR)