Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Rezultati s Peteroboja mladinskih reprezentanc

Naši atletinje in atleti so danes nastopili na mladinskem peteroboju v češkem Vyškovu in se odlično odrezali. Na stopničkah jih je stalo kar pet, prav tako pet se jih lahko pohvali z novim osebnim rekordom.

Eva Pepelnak je zmagala v troskoku z novim osebnim rekordom 13,61 in ponovno potrjeno odlično formo za nastop na svetovnem mladinskem prvenstvu, ki bo julija v Tamperah na Finskem.

Jan Vukovič je prejel srebrno medaljo v teku na 800 m in z 1:50,75 izboljšal svoj osebni rekord.

Tudi Karin Gošek je stala na stopničkah z bronom okoli vratu. 1500m je pretekla v 4:27,09, kar je njen osebni rekord in zaostanek za izpolnjeno normo za Tampere za borih 9 stotink.

Tija Ocvirk in Maša Žgajner sta prejeli bronasto medaljo v štafetnem teku 4x 400m.

Tija Ocvirk je bila na 400 m peta z odličnim rezultatom 55,26. Peto mesto je osvojil tudi Rok Renner v skoku v daljino s preskočenimi 688 cm.

Na šesto mesto sta se uvrstili Lina Čater, ki je kladivo zalučala 53,98 m, kar je njen osebni, pa tudi klubski rekord ter Lana Skok. 200 m je pretekla v 25,93 sek.

Maja Vengust je 800 m pretekla v 2:15,82 in na cilj prispela osma, prav tako Alen Lamper, ki je končal 3000 m zapreke v 10:17,62.

Tudi Zala Ahtik in Maša Žgajner sta danes postavili svoja nova rekorda in sicer Zala na 2000 m z zaprekami je z 12:33,16 osvojila 9.mesto, Maša pa z 58,80 na 400 m 10.mesto. Deseta je bila tudi Barbara Kok na 1500 m z 5:04,13 10.