Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Rok Renner je osvojil kar 4 medalje! Zmagal je v skoku v višino s preskočenimi 188 cm ter skoku v daljino z rezultatom 6,67 m, bil drugi v štafetnem teku 4x 300 m (Rok Renner, Alex Sternad, Cristian Sternad, Jan Vukovič – 2:35,56) ter osvojil tretje mesto v teku na 100 m z ovirami s 15,31. Zlato so osvojile tudi pionirke v štafetnem teku 4x 300 m (Eva Lajhar, Tija Ocvirk, Ana Krajnc Zagrušovcem, Zala Ahtik) ter z rezultatom 2:45,98 postavile nov državni rekord med pionirkami U16.

Jan Vukovič je zmagal v teku na 1000 m (2:40,86), Zala Ahtik je na isti razdalji osvojila drugo mesto s 3:01,22, Tija Ocvirk prav tako drugo mesto v teku na 300 m z 41,05, srebro pa sta osvojili tudi Lina Čater s 43,75 v metu kladiva ter Ana Intihar Marulc, ki je bila druga v hoji na 1600 m (9:05,76). Bron si je v teku na 300 m z ovirami pritekla Urška Arzenšek z rezultatom 49,86.

Eva Lajhar – 4. mesto, 42,22 (300 m)
Alex Sternad – 4. mesto, 2:46,21 (1000 m)
Denis Babič – 4. mesto, 3,10 (palica)
Ana Kranjc Zagrušovcem – 6. mesto, 3:05,60 (1000 m)
Urška Arzenšek – 6. mesto, 25,17 (kopje)
Eva Lajhar – 6. mesto, 12,69 (100 m)
Lana Skok – 6. mesto, 17,88 (kladivo)
4x 100 m pionirke: Maja Cehner, Deja Adamič, Nika Jančič, Tija Ocvirk – 8. mesto, 52,40
4x 300 m pionirke: Zarja Uranjek, Nina Pintarič, Maša Žgajner, Nika Jančič – 8.mesto, 3:02,19

Maša Žgajner – 10. mesto, 43,82 (300 m)
Lara Strgaršek – 10. mesto, 3:17,70 (1000 m)
Barbara Kok – 11. mesto, 3:18,45 (1000 m)
Ema Cimperman – 14. mesto, 13,13 (100 m)
Zarja Uranjek – 15. mesto, 44,08 (300 m)
Cristian Sternad – 16. mesto, 39,85 (300 m)
Jan Berčon – 16. mesto, 3:15,64 (1000 m)
Cristian Sternad – 17. mesto, 12,44 (100 m)
Nina Pintarič – 18. mesto, 3:21,39 (1000 m)
Tjaša Kotnik – 19. mesto, 3:25,24 (1000 m)
Lara Ocvirk – 21. mesto, 3:31,43 (1000 m)
Gašper Plevčak – 21. mesto, 12,65 (100 m)
Nika Jančič – 27. mesto, 45,29 (300 m)
Maša Žgajner – 27. mesto, 13,50 (100 m)
Urška Arzenšek – 29. mesto, 45,35 (300 m)
Domen Orož – 30. mesto, 43,35 (300 m)
Tija Ocvirk – 30. mesto, 13,62 (100 m)
Deja Adamič – 31. mesto, 45,59 (300 m)
Maja Cehner – 31. mesto, 13,62 (100 m)

FOTOGALERIJA

zlata stafetaRok RennerJan Vukovic