Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Pionirke državne prvakinje, pionirji tretji!

Na ekipnem prvenstvu Slovenije za pionirje in pionirke U16, ki se je v nedeljo odvijalo na velenjskem stadionu, so odlično nastopile naše pionirke, ki so postale državne prvakinje! Punce so za 348 točk ugnale atletinje ljubljanskega Kronosa ter osvojile 961 točk več kot pionirke AK Velenje, ki so končale na tretjem mestu.

Naši pionirji so osvojili tretje mesto. Na prvih dveh mestih so bili atleti ljubljanskega Massa in Kronosa.

Pionirke so osvojile 4 prva, 4 druga ter 2 tretji mesti, pionirji pa 3 prva, 1 drugo ter 2 tretji mesti. Iskrene čestitke tudi vsem ostalim atletom in atletinjam, ki so pomembno prispevali k uspehu pionirskih ekip!

STERNAD Alex, 3000m, 9:55,59
štafeta 4x100m, ZDOVC Rok, PEPELNAK Marko, PLEVČAK Gašper, STERNAD Cristian, 49,26