Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

BOŽIČNI MITING 2017

V soboto 16.12.2017 je v dvorani AD Kladivar Celje potekal tradicionalni “Božični miting”, ki je privabil lepo število tekmovalcev in gledalcev. Za spremembo so bili ta dan starejši atleti in atletinje oproščeni dopoldanskega treninga, saj so dvorano odstopili našim mladim upom slovenske atletike. Ob 9:00 uri so miting otvorili najmlajši (letnik 2010, 2011 in 2012), nato so ob 10:00 uri do dobra temperaturo dvignili atleti in atletinje letnika 2009, 2008 in 2007, za konec pa so se še pomerili najstarejši (letnik 2006, 2005, 2004 in 2003). Celotno dogajanje na stezah je komentiral naš dober prijatelj, človek z velikim srcem in občutkom za otroke, slovenski komentator Peter Kavčič, ter tako kot že velikokrat dokazal, kako vrhunsko in strokovno opravlja svoj poklic.

Da je tudi letošnji miting uspel z bogatimi praktičnimi nagradami, pa se od srca zahvaljujemo sponzorjem, donatorjem in staršem otrok, ki so nam priskočili na pomoč in pomagali narisati še večji nasmeh na obrazu naših atletov in atletinj.

Zavarovalnica Triglav
Atletska zveza Slovenije
Mercator
Mladinska knjiga
JOMA
Petrol Slovenija
Belokranjski hram
Austria Trend Hotel Ljubljana
August Storck KG
Zelene Doline
Decathlon Slovenija
Medis
Trgovina Košarica

Rezultati:

 

 Božični miting 2017

16.12.2017

1. in 2. razred OŠ

DEČKI

TEK NA 40 METROV

1. skupina rezultat (s)
Tibor Okovič 7,6
Marcel Barač 8,9
Luka Nikolac 9,0
Miha Ilijevec 9,4
Miha Novak 9,5
2. skupina rezultat (s)
Lovro Špegel 7,3
Miha Jamnišek 7,8
Bine Borovnik 7,9
Tian Oštir Ravnjak 8,0
Tadej Feldin 8,1
3. skupina rezultat (s)
Val Simončič 7,7
Tjan Paj 8,1
Matic Feldin 8,1
Vid Vrisk 8,9

 

SKOK V DALJINO Z MESTA

 skupna razvrstitev rezultat (cm)
Bine Borovnik 170
Val Simončič 166
Lovro Špegel 154
Tibor Okovič 150
Tian Oštir Ravnjak 140
Miha Jamnišek 131
Tadej Feldin 130
Luka Nikolac 130
Marcel Barač 130
Tjan Paj 120
Matic Feldin 117
Miha Novak 115
Vid Vrisk 100
Miha Ilijevec 100

 

 

DEKLICE

TEK NA 40 METROV

1. skupina rezultat (s)
Emma Metličar 7,7
Ela Krašovc 7,9
Ana Košenina 8,1
Larisa Leš 8,3
2. skupina rezultat (s)
Tisa Oprešnik 8,4
Zala Ferara Uršič 8,7
Meta Špegel 8,8
Ula Špingler Kojnik 9,0
3. skupina rezultat (s)
Ela Petelinek Filej 7,7
Zoja Kolčan 7,9
Julija Kotnik 8,1
Zala Miheljak 8,4
4. skupina rezultat (s)
Brina Vogrin Cingesar 7,8
Jerca Blatnik 9,4
Neja Mastnak 9,5
Iva Zupanc 9,6

 
 SKOK V DALJINO Z MESTA

 skupna razvrstitev rezultat (cm)
Emma Metličar 152
Ela Petelinek Filej 145
Brina Vogrin Cingesar 145
Zoja Kolčan 141
Julija Kotnik 140
Tisa Oprešnik 134
Ela Krašovc 130
Ana Košenina 128
Larisa Leš 125
Ula Špingler Kojnik 120
Zala Miheljak 120
Zala Ferara Uršič 118
Meta Špegel 116
Iva Zupanc 115
Neja Mastnak 101
Jerca Blatnik 95

 

Božični miting 2017

16. 12. 2017

3. do 5. razred OŠ

DEČKI

TEK NA 60 METROV

1. skupina rezultat (s)
1 Svit Tajnšek 8,7
2 Tevž Žerdoner 9,6
3 Vid Pirnat 10,0
4 David Gajšek 10,0
5 Žan Dimec 11,7
2. skupina rezultat (s)
1 Anej Rajh 9,2
2 Enej Miheljak 9,7
3 Denis Golob 10,2
4 Vid Lebič 10,3
5 Matic Bajec 10,8
3. skupina rezultat (s)
1 Urban Velepec 8,8
2 Svit Janc 9,4
3 Žiga Simeunovič 10,1
4 Martin Cizej 10,1
5 Lovro Justin 10,3
4. skupina rezultat (s)
1 Matevž Hrbuk 9,6
2 Avgustin Šeško 9,7
3 Teo Jelen 9,9
4 Luka Ukmar 10,0
5 Jan Krašovc 10,5
5. skupina rezultat (s)
1 Lovro Kralj 10,2
2 Matic Krašovec 10,4
3 Jakob Ilijevec 10,5
4 David Trojer 11,0
5 Samuel Sorčan 11,4

 

6. skupina rezultat (s)
1 Timej Borovnik 9,4
2 Svit Aristovnik 9,5
3 Jakob Leskovšek Žibret 9,7
4 Alex Koželj 10,1
5 Marko Šmid 10,6

 

skupna razvrstitev rezultat (s)
Svit Tajnšek 8,7
Urban Velepec 8,8
Anej Rajh 9,2
Svit Janc 9,4
Timej Borovnik 9,4
Svit Aristovnik 9,5
Tevž Žerdoner 9,6
Matevž Hrbuk 9,6
Enej Miheljak 9,7
Avgustin Šeško 9,7
Jakob Leskovšek Žibret 9,7
Teo Jelen 9,9
Vid Pirnat 10,0
David Gajšek 10,0
Luka Ukmar 10,0
Žiga Simeunovič 10,1
Martin Cizej 10,1
Alex Koželj 10,1
Denis Golob 10,2
Lovro Kralj 10,2
Vid Lebič 10,3
Lovro Justin 10,3
Matic Krašovec 10,4
Jan Krašovc 10,5
Jakob Ilijevec 10,5
Marko Šmid 10,6
Matic Bajec 10,8
David Trojer 11,0
Samuel Sorčan 11,4
Žan Dimec 11,7

 

SKOK V DALJINO

skupna razvrstitev rezultat (cm)
1 Anej Rajh 396
2 Urban Velepec 382
3 Svit Janc 380
4 Timej Borovnik 355
5 Vid Pirnat 340
6 Žiga Simeunovič 323
7 Marko Šmid 322
8 Martin Cizej 320
9 Teo Jelen 319
10 Enej Miheljak 308
11 Matevž Hrbuk 305
12 Svit Tajnšek 304
13 Jan Krašovc 291
14 Jakob Leskovšek Žibret 290
15 Vid Lebič 288
16 Avgustin Šeško 287
17 Lovro Kralj 287
18 David Gajšek 285
19 Lovro Justin 285
20 Matic Krašovec 285
21 Alex Koželj 283
22 Svit Aristovnik 281
23 Matic Bajec 273
24 Denis Golob 259
25 Tevž Žerdoner 256
26 David Trojer 231
27 Luka Ukmar 224
28 Jakob Ilijevec 221
29 Žan Dimec 210
30 Samuel Sorčan 195


TEK NA 400 METROV

1. skupina rezultat (s)
1 Vid Pirnat 1:25,5
2 Jakob Leskovšek Žibret 1:29,2
3 Matic Bajec 1:31,1
4 Žiga Simeunovič 1:31,3
2. skupina rezultat (s)
1 Anej Rajh 1:17,0
2 Svit Janc 1:17,4
3 David Gajšek 1:23,5
4 Lovro Kralj 1:26,6
5 David Tojer 1:26,7
3. skupina rezultat (s)
1 Enej Miheljak 1:23,5
2 Svit Aristovnik 1:28,0
3 Lovro Justin 1:32,3
4 Jan Krašovc 1:43,6
5 Samuel Sorčan 1:51,3
4. skupina rezultat (s)
1 Urban Velepec 1:20,9
2 Avgustin Šeško 1:26,2
3 Denis Golob 1:27,0
4 Marko Šmid 1:27,9
5 Žan Dimec 1:53,6
5. skupina rezultat (s)
1 Svit Tajnšek 1:21,0
2 Matic Krašovec 1:25,4
3 Vid Lebič 1:27,3
4 Matevž Hrbuk 1:30,1
5 Jakob Ilijevec 1:30,3

 

6. skupina rezultat (s)
1 Timej Borovnik 1:21,4
2 Alex Koželj 1:24,8
3 Tevž Žerdoner 1:28,7
4 Teo Jelen 1:29,2
5 Luka Ukmar 1:29,7
6 Martin Cizej 1:39,0

 

DEKLICE

TEK NA 60 METROV

1. skupina rezultat (s)
1 Iva Guček 9,6
2 Hana Pemič 9,9
3 Monika Sušin 10,0
4 Hana Boršič 10,3
5 Zoja Kladnik 11,4
2. skupina rezultat (s)
1 Iva Kenda 9,3
2 Daša Lenko 9,6
3 Tajda Pižorn 9,8
4 Alina Plahutnik 10,6
5 Anuk Rajh 10,7
3. skupina rezultat (s)
1 Ema Herodež 10,0
2 Manca Blatnik 10,1
3 Anamari Kantužer 10,3
4 Daša Dobnik 10,3
5 Špela Felzer 11,3


4. skupina rezultat (s)
1 Laura Ošlak 10,1
2 Mia Sirc 10,5
3 Mia Grabner 11,1
4 Ajda Pirnat 11,2
5 Maja Livk 11,7
   
5. skupina rezultat (s)
1 Leeloo Sorčan 10,0
2 Maša Žlavs 10,6
3 Lučka Novak 12,0
4 Ljubica Djuričič 12,4
6. skupina rezultat (s)
1 Maša Novak 9,7
2 Zoja Selič 10,2
3 Zara Marot 10,8
4 Sara Tisom 10,9
5 Eva Štavt 12,1
7. skupina rezultat (s)
4 Ema Štefan 8,8
5 Iza Cukjati 10,2
6 Larisa Jamnišek 10,3
3 Gaja Gerčar 11,0
8. skupina rezultat (s)
5 Marija Črepinšek 9,2
3 Patricija Turnšek 9,7
4 Lena Kramar 10,3
6 Maša Justin 10,5

 


 

skupna razvrstitev rezultat (s)
Ema Štefan 8,8
Marija Črepinšek 9,2
Iva Kenda 9,3
Iva Guček 9,6
Daša Lenko 9,6
Maša Novak 9,7
Patricija Turnšek 9,7
Tajda Pižorn 9,8
Hana Pemič 9,9
Monika Sušin 10,0
Ema Herodež 10,0
Leeloo Sorčan 10,0
Manca Blatnik 10,1
Laura Ošlak 10,1
Zoja Selič 10,2
Iza Cukjati 10,2
Hana Boršič 10,3
Anamari Kantužer 10,3
Daša Dobnik 10,3
Larisa Jamnišek 10,3
Lena Kramar 10,3
Mia Sirc 10,5
Maša Justin 10,5
Alina Plahutnik 10,6
Maša Žlavs 10,6
Anuk Rajh 10,7
Zara Marot 10,8
Sara Tisom 10,9
Gaja Gerčar 11,0
Mia Grabner 11,1
Ajda Pirnat 11,2
Špela Felzer 11,3
Zoja Kladnik 11,4
Maja Livk 11,7
Lučka Novak 12,0
Eva Štavt 12,1
Ljubica Djuričič 12,4

 

SKOK V DALJINO

skupna razvrstitev rezultat (cm)
1 Daša Lenko 366
2 Iva Kenda 358
3 Ema Štefan 352
4 Hana Pemič 321
5 Leeloo Sorčan 317
6 Monika Sušin 313
7 Marija Črepinšek 312
8 Zara Marot 309
9 Iva Guček 306
10 Maša Novak 304
11 Hana Boršič 302
12 Ema Herodež 302
13 Daša Dobnik 297
14 Anamari Kantužer 296
15 Alina Plahutnik 296
16 Anuk Rajh 295
17 Zoja Selič 292
18 Laura Ošlak 290
19 Mia Sirc 288
20 Larisa Jamnišek 285
21 Maša Justin 279
22 Patricija Turnšek 277
23 Maša Žlavs 268
24 Gaja Gerčar 264
25 Sara Tisom 263
26 Mia Grabner 262
27 Tajda Pižorn 246
28 Lučka Novak 243
29 Lena Kramar 236
30 Špela Felzer 233

 

 

31 Ajda Pirnat 231
32 Zoja Kladnik 220
33 Manca Blatnik 218
34 Iza Cukjati 217
35 Maja Livk 202
36 Eva Štavt 200
37 Ljubica Djuričič 176

 

TEK NA 400 METROV

1. skupina rezultat (s)
1 Marija Črepinšek 1:21,4
2 Hana Boršič 1:27,5
3 Daša Dobnik 1:33,9
4 Maša Justin 1:35,0
5 Daša Lenko
2. skupina rezultat (s)
1 Laura Ošlak 1:26,3
2 Monika Sušin 1:27,9
3 Maša Žlavs 1:31,9
4 Špela Felzer 1:36,8
5 Anuk Rajh 1:42,7
3. skupina rezultat (s)
1 Iva Kenda 1:17,4
2 Ema Herodež 1:28,8
3 Ajda Pirnat 1:46,9
4 Iva Guček
4. skupina rezultat (s)
1 Leeloo Sorčan 1:23,3
2 Tajda Pižorn 1:30,1
3 Zoja Kladnik 1:35,0
4 Mia Grabner 1:35,7
5 Anamari Kantužer

 

 

5. skupina rezultat (s)
1 Manca Blatnik 1:30,6
2 Mia Sirc 1:31,8
3 Lučka Novak 1:33,0
4 Alina Plahutnik 1:33,5
5 Ljubica Djuričič 1:53,9
6 Hana Pemič
6. skupina rezultat (s)
1 Maša Novak 1:17,5
2 Patricija Turnšek 1:23,4
3 Larisa Jamnišek 1:23,7
4 Lena Kramar 1:24,3
5 Zara Marot 1:25,7
6 Sara Tisom 1:37,1
7. skupina rezultat (s)
1 Ema Štefan 1:19,8
2 Zoja Selič 1:25,4
3 Iza Cukjati 1:30,0
4 Gaja Gerčar 1:31,8
5 Maja Livk 1:45,2
6 Eva Štavt 1:51,0

 

Božični miting 2017

16. 12. 2017

6. do 9. razred OŠ

DEČKI

TEK NA 60 METROV

1. skupina rezultat (s)
1 Matic Ian Guček 7,7
2 Nejc Jurhar 8,5
3 Gašper Videnšek 8,8
4 Urh Šarlah 8,8
5 Lan Dobnik 9,1
2. skupina rezultat (s)
1 Ivan Janežič 7,5
2 Nejc Žgank 7,6
3 Luka Zdovc 8,6
4 Žiga Tovornik 8,8
5 Luka Mladenovič 10,3
skupna razvrstitev rezultat (s)
Ivan Janežič 7,5
Nejc Žgank 7,6
Matic Ian Guček 7,7
Nejc Jurhar 8,5
Luka Zdovc 8,6
Gašper Videnšek 8,8
Urh Šarlah 8,8
Žiga Tovornik 8,8
Lan Dobnik 9,1
Luka Mladenovič 10,3

 SKOK V DALJINO

 skupna razvrstitev rezultat (cm)
1 Matic Ian Guček 542
2 Ivan Janežič 501
3 Urh Šarlah 447
4 Luka Zdovc 421
5 Nejc Jurhar 402
6 Lan Dobnik 387
7 Gašper Videnšek 377
8 Žiga Tovornik 339
Luka Mladenovič
Nejc Žgank

 

TEK NA 600 METROV

1. skupina rezultat (s)
1 Ivan Janežič 1:53,3
2 Urh Šarlah 1:53,8
3 Gašper Videnšek 2:06,2
4 Lan Dobnik 2:07,2
Luka Mladenovič
2. skupina rezultat (s)
1 Matic Ian Guček 1:43,4
2 Nejc Jurhar 1:47,8
3 Luka Zdovc 1:51,5
4 Žiga Tovornik 2:27,0
Nejc Žgank

 


DEKLICE

TEK NA 60 METROV

1. skupina rezultat (s)
1 Lara Zdovc 8,6
2 Emma Jug 9,2
3 Eva Ašenberger 9,2
4 Klara Planteu 9,3
5 Ela Velepec 9,3
2. skupina rezultat (s)
1 Lara Bezgovšek 8,6
2 Nika Gerčar 9,2
3 Eva Borinc 9,7
4 Maja Bizjak 9,7
5 Urša Pavlič 10,00
3. skupina rezultat (s)
1 Eva Založnik 8,7
2 Tia Tanja Živko 9,7
3 Semina Gračič 9,8
4 Ana Pilih 11,0

 

skupna razvrstitev rezultat (s)
Lara Zdovc 8,6
Lara Bezgovšek 8,6
Eva Založnik 8,7
Emma Jug 9,2
Eva Ašenberger 9,2
Nika Gerčar 9,2
Klara Planteu 9,3
Ela Velepec 9,3
Eva Borinc 9,7
Maja Bizjak 9,7
Tia Tanja Živko 9,7
Semina Gračič 9,8
Urša Pavlič 10,00
Ana Pilih 11,00

 

SKOK V DALJINO

skupna razvrstitev rezultat (cm)
1 Lara Bezgovšek 410
2 Nika Gerčar 403
3 Eva Ašenberger 388
4 Klara Planteu 381
5 Ela Velepec 369
6 Maja Bizjak 351
7 Urša Pavlič 342
8 Eva Založnik 340
9 Tia Tanja Živko 332
10 Emma Jug 327
11 Semina Gračič 318
12 Eva Borinc 317
13 Ana Pilih 295
Lara Zdovc

 

TEK NA 600 METROV

1. skupina rezultat (s)
1 Eva Založnik 2:03,2
2 Maja Bizjak 2:08,7
3 Eva Ašenberger 2:12,5
4 Eva Borinc 2:19,5
Lara Zdovc
2. skupina rezultat (s)
1 Lara Bezgovšek 1:59,5
2 Klara Planteu 2:06,7
3 Ela Velepec 2:12,3
4 Semina Gračič 2:18,8
5 Nika Gerčar 2:20,1
3. skupina rezultat (s)
1 Tia Tanja Živko 1:57,7
2 Emma Jug 2:06,4
3 Ana Pilih 2:15,7
4 Urša Pavlič 2:25,2