Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke

Včeraj, 10. maja 2015, je v Domžalah potekal Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke. Atleti in atletinje Kladivarja so osvojili 6 prvih, 7 drugih in 3 tretja mesta, ekipno pa so mlajše mladinke osvojile tretje, mlajši mladinci pa peto mesto.

20150511_080208

Ob tem sta dva naša atleta dosegla tudi državne rekorde v kategoriji pionirjev U16! Jan Vukovič je v teku na 800m popravil svoj državni rekord z rezultatom 1:55,58 (prej 1:55,78), Gregor Grahovac pa je v teku na 200m s časom 22,37 (prej 22,66) popravil skoraj 27 let star državni rekord!

Objavljamo rezultate in uvrstitve naših atletov in atletinj:

1.mesto: ZUPANC Anej – 400m – 49,07
1.mesto: VUKOVIČ Jan – 800m – 1:55,58
1.mesto: STERNAD Alex – 1500m – 4:14,62
1.mesto: ZAVERŠNIK Gašper – troskok – 13,72
1.mesto: AHTIK Zala – 800m – 2:18,16
1.mesto: ČATER Lina – kladivo – 51,83

2.mesto: GRAHOVAC Gregor – 200m – 22,37
2.mesto: ZAVERŠNIK Gašper – daljina – 6,57
2.mesto: BABIČ Denis – palica – 4,00
2.mesto: PEPELNAK Eva – daljina – 5,79
2.mesto: INTIHAR MARULC Ana – hoja 5km – 31:46,57
2.mesto: KRAJNC ZAGRUŠOVCEM Ana – 1500m – 4:55,75
2.mesto: 4x100m ženske (SKOK Lana, ŽGAJNER Maša, LAJHAR Eva, PUŠNIK Barbara) 49,38

3.mesto: GRAHOVAC Gregor – 100m – 11,33
3.mesto: MIRNIK Ingrid – palica – 2,80
3.mesto: OCVIRK Tija – 400m – 59,76

4.mesto: PUŠNIK Barbara – 100m – 12,77
5.mesto: PUŠNIK Barbara – 200m – 26,09
5.mesto: VENGUST Maja – 1500m – 5:12,25
5.mesto: ZUPANC Urška – 3000m – 12:13,18
6.mesto: RABUZIN Gregor – 800m – 2:10,32
6.mesto: ŠIMUNOVIĆ Marko – disk – 32,20
7.mesto: LAJHAR Eva – 100m – 12,87
7.mesto: ŽGAJNER Maša – 200m – 26,53

7.mesto: PODRGAJS SUISSI Lara – palica – 2,00
9.mesto: SERDONER Tina – daljina – 5,07
10.mesto: BABIČ Denis – daljina – 5,75
10.mesto: SKOK Lana – 100m – 13,15
13.mesto: PINTARIČ Nina – 800m – 2:28,13
14.mesto: ŠUSTER Jaša – 100m – 12,46
15.mesto: PEPELNAK Marko – 400m – 56,95
16.mesto: STERNAD Cristian – 100m – 12,55

16.mesto: ČATER Lina – krogla – 7,94
18.mesto: OROŽ Domen – 200m – 24,70
19.mesto: HADOLIN Žan – 100m – 12,70
19.mesto: OCVIRK Lara – 800m – 2:37,38
19.mesto: CEHNER Maja – 200m – 27,88
23.mesto: ADAMIČ Deja – 200m – 28,17
25.mesto: ZDOVC Rok – 200m – 25,71
34.mesto: BENČUK Katja – 200m – 28,85

Iskrene čestitke!

Gregor Grahovac AD KLADIVAR CELJE
Gregor Grahovac – 200m – 22,37 (DR – U16)