Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

21. atletski mednarodni miting – MEMORIAL VUČKO

Luka Janežič je na atletskem mitingu v Kranju v članski konkurenci zmagal tako v teku na 100 kot tudi 200m ter v obeh disciplinah dosegel odlična rezultata. V teku na 200m se je prvič spustil pod mejo 21 sekund in zmagal z rezultatom 20,89, na pol krajši razdalji pa je slavil z 10,55. V teku na 800m je pri članih 3.mesto osvojil Marcel Senica (1:58,71).

Pri mlajših mladincih je v teku na 100m zmagala Barbara Pušnik (12,50), Gregor Rabuzin pa je bil tretji v teku na 800m (2:11,46).

V kategoriji pionirjev U16 je Nika Jančič v teku na 600m osvojila drugo mesto (1:42,77), v kategoriji U14 pa so naši atleti osvojili eno prvo (Jan Berčon – 600m – 1:39,67), dve drugi (Iza Zakošek – 60m – 8,12; Zarja Uranjek – 300m – 44,49) in dve tretji mesti (Zarja Uranjek – 60m – 8,26; Kaja Štravs Mičić – daljina – 4,79).

Tarik Abbas je z rezultatom 8,77 zmagal v suvanju krogle (pionirji U12), Liza Kramar pa je bila dvakrat tretja med pionirkami U10 (60m – 9,80; 150m – 23,86).


Rezultati naši atletov in atletinj:

ČLANI/CE:
JANEŽIČ Luka – 100m – 10,55
JANEŽIČ Luka – 200m – 20,89
SENICA Marcel – 800m – 1:58,71
NAVODNIK Simon – 800m – 2:01,57
KAUČIČ Davor – 800m – 2:05,01
KLARIČ Aljaž – 800m – 2:07,41
ROJNIK Ina – 100m – 12,27
PINTAR Nuša – 100m – 12,56
BOSIL Tara Patricija – 100m – 12,67
ROJNIK Ina – 200m – 25,60
BOSIL Tara Patricija – 200m – 26,19
PUŠNIK Barbara – 200m – 26,32
ĐUMIĆ Samanta – 400m – 1:00,22

ML.MLADINCI/KE:
STERNAD Cristian – 100m – 12,42
RABUZIN Gregor – 800m – 2:11,46
PUŠNIK Barbara – 100m – 12,50

PIONIRJI/KE U16:
ZDOVC Rok – 100m – 12,54
HADOLIN Žan – 100m – 12,57
PEPELNAK Marko – daljina – 4,91
ZDOVC Rok – daljina – 4,38
PEPELNAK Marko – 300m – 39,62
HADOLIN Žan – 300m – 40,81
JANČIČ Nika – 600m – 1:42,77
STRGARŠEK Lara – 600m – 1:50,51
OCVIRK Lara – 600m – 1:51,03

PIONIRJI/KE U14:
ZUPANC Andraž – 300m – 44,24
BERČON Jan – 600m – 1:39,67
BOTOLIN Vid – 600m – 1:43,15
BAUMAN Bor – 600m – 1:43,47
ŠTRAVS MIČIĆ Kaja – daljina – 4,79
ZAKOŠEK Iza – daljina – 4,77
ZAKOŠEK Iza – 60m – 8,12
URANJEK Zarja – 60m – 8,26
ŠTRAVS MIČIĆ Kaja – 60m – 8,46
URANJEK Zarja – 300m – 44,49
AHTIK Gaja – 600m – 1:52,02
ČRNILA Vita – 600m – 1:53,78

PIONIRJI/KE U12:
ABBAS Tarik – krogla – 8,77
ŠTRAVS MIČIĆ – krogla – 7,89
ABBAS Tarik – 60m – 9,12
ŠTRAVS MIČIĆ Luka – 200m – 31,84
KOVAČ Nastja – 60m – 9,50
SOTLAR Taja – daljina – 3,75
KOVAČ Nastja – 200m – 31,00
SOTLAR Taja – 200m – 31,12
JAZBINŠEK Staša – 600m – 2:09,29

PIONIJI/KE U10:
KRAMAR Liza – 60m – 9,80
KRAMAR Liza – 150m – 23,86

ISKRENE ČESTITKE!